logo

Aytemiz Kart Sahipleri Çekilişle Otomobil Kazanma Şansı Yakalıyor

 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, Aytemiz Kart kullanıcılarına özel yepyeni bir kampanyaya imza atıyor.

 

Aytemiz’in 15 Nisan – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası kapsamında, Aytemiz Kart sahipleri büyük ödül olan 2017 model Suzuki Vitara 1.6 GL+ 4X2 MT başta olmak üzere birbirinden değerli pek çok ödülü kazanma fırsatı yakalayacak.

Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alan ya da daha önce almış olduğu Aytemiz Kart’ını aktif hale getiren ve kart bilgilerini eksiksiz olarak dolduran herkes, yakıt alım koşulu olmaksızın 1 çekiliş hakkı kazanıyor.

Aytemiz Kart sahipleri, Milli Piyango tarafından gerçekleştirilecek çekilişte otomobilin yanı sıra; 5 adet Suzuki Van Van motosiklet, 5 adet iPhone 7 cep telefonu ve 1.000 adet 20,00 TL değerinde yakıt puan ödüllerinden birini kazanma şansına erişecek. Yakıt alma şartının olmadığı bu çekilişe katılmak için anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelerek kullanıcılarına pek çok avantaj sunan Aytemiz Kart’a sahip olmak yeterli olacak.

Detaylı Bilgi www.aytemiz.com.tr 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ